«اینستاگرام تردز» به‌زودی برای درهم‌شکستن توییتر از راه می‌رسد

بر اساس آنچه در اپ استور آیفون آمده، اپلیکیشن اینستاگرام تردز پنجشنبه‌ی این هفته در دسترس قرار می‌گیرد.

اینستاگرام تردز ( Instagram Threads ) که از سوی متا به‌عنوان رقیب توییتر توسعه داده شده است در تاریخ ۶ جولای ۲۰۲۳ ( ۱۵ تیر ۱۴۰۲ ) منتشر می‌شود. به گزارش ورج، صفحه‌ی نسخه‌ی آیفون اینستاگرام تردز در اپ استور در دسترس قرار گرفته است.

اینستاگرام تردز در حالی روی اپ استور قرار می‌گیرد که شنبه‌ی این هفته برای مدت‌زمانی کوتاه در گوگل پلی نیز رؤیت شده بود. در همان زمان اولین اسکرین‌شات‌های رسمی تردز در دسترس قرار گرفت و اکنون شاهد اسکرین‌شات‌های باکیفیت‌تر و واضح‌تری هستیم.

در توضیحات اپ استور درباره‌ی اینستاگرام تردز آمده است: «با تردز، حرف‌های بیشتری بزنید؛ اپلیکیشن مکالمه‌محور متنی اینستاگرام. تردز جایی است که جوامع گردهم می‌آیند تا درباره‌ی همه‌چیز حرف بزنند، از موضوعاتی که امروز به آن‌ها اهمیت می‌دهید تا چیزهایی که فردا ترند خواهند شد.»

اینستاگرام در ادامه‌ی توضیحات اپ استور می‌گوید: «صرف‌نظر از علاقه‌مندی‌هایتان، می‌توانید آن موضوع را دنبال کنید و مستقیماً به تولیدکننده‌های محبوبتان و سایر افرادی که به همان چیزها علاقه‌مند هستند متصل شوید. همچنین می‌توانید فالوورهایی وفادار برای خود بسازید و ایده‌ها، عقاید و نوآوری‌هایتان را با دنیا در میان بگذارید.»

اسکرین‌شات‌های منتشرشده نشان می‌دهند که می‌توان با بهره‌گیری از نام کاربری اینستاگرام، در تردز لاگین کرد. همچنین حساب‌هایی را که در اینستاگرام فالو کرده‌اید، می‌توانید در اپلیکیشن جدید پیدا کنید. رابط کاربری اینستاگرام تردز عملکرد مشابه توییتر، مستودان و بلواسکای دارد.

این‌که تردز در تاریخ ۱۵ تیر منتشر می‌شود لزوماً بدین معنی نیست که می‌توان در همان تاریخ شروع‌ به انتشار پست کرد. ممکن است متا اپلیکیشن تردز را به‌صورت تدریجی در دسترس کاربران قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه